Battery Saver

چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

مشکل باطری این روزها برای کاربران، معضلی بزرگ به حساب می آید. در زندگی روزمره خود، با افراد زیادی برخورد خواهید کرد که به دنبال شارژر، تبدیل و یا این چنین موارد هستند تا بتوانند گجت دوست داشتنی همراه خود را شارژ نموده و مجددا از آن استفاده نمایند. در این مقاله، می خواهیم اپلیکیشنی با نام Battery Saver به شما معرفی نماییم تا از شر این مشکل، رهایی یابید. با موبایل مگ همراه باشید.

 Battery Saver

این اپلیکیشن، دارای هفت ویژگی متفاوت است که به کمک آنها، می توانید مصرف روزانه باطری دستگاه خود را کاهش داده و به این ترتیب، عمر روزانه آن را بیشتر کرده و به مدت بیشتری از دیوایس خود استفاده نمایید. در این مقاله و به ترتیب، به مرور ویژگی های اپلیکیشن Battery Saver می پردازیم.

 

 ویژگی اول : یک ضربه برای بهینه سازی حافظه و باطریBattery Saver

برای این منظور، تنها کافی است که دکمه بهینه سازی ” Optimize ” را فشار دهید. به این ترتیب، میزان مصرف باطری و همچنین میزان استفاده از حافظه دستگاه به طرز محسوسی کاهش خواهد یافت.

 

ویژگی دوم : حالت خواب عمیق Battery Saver

تلفن همراه شما، همواره در حال تبادل اطلاعات و همگام سازی می باشد که این موضوع، باعث مصرف باطری دستگاه می شود. با انتخاب گزینه حالت خواب، می توانید تنظیمات دستگاه را طوری تنظیم نمایید که همگام سازی و تبادل اطلاعات هر ۵ دقیقه، ۱۰ دقیقه و یا هرگز انجام شود که به ترتیب ۲، ۳ و ۴ برابر از مصرف باطری دستگاه شما می کاهد.

 

 ویژگی سوم : بهینه سازی تنظیماتBattery Saver

همانطور که می دانید، تلفن های هوشمند دارای امکانات متنوعی هستند که همین امر، باعث می شود تا واژه هوشمند را یدک بکشند. همین امکانات، باعث مصرف باطری می شود. توسط این قابلیت، می توانید امکانات متنوع دستگاه خود که به آنها نیاز ندارید را خاموش نموده و به این ترتیب، باطری خود را از مصرف زیاد نجات دهید. خاموش کردن قابلیت هایی مانند وای فای، بلوتوث، جی پی اس، چرخش خودکار و همگام سازی خودکار اطلاعات، از جمله امکانات این ویژگی می باشد.

 

ویژگی چهارم : نمایش اطلاعات باطری Battery Saver

در این قسمت، می توانید اطلاعات باطری نظیر میزان درصد باقی مانده و همچنین میزان استفاده ای که از امکانات دستگاه خود با توجه به درصد باقی مانده از شارژ می توانید بکنید را مشاهده کنید. به عنوان مثال می توانید ببینید که با میزان شارژ باقی مانده دستگاه خود، چه مقدار می توانید مکالمه نمایید، وبگردی کنید و یا …

 

ویژگی پنجم : ویجت کاربردی Battery Saver

اپلیکیشن Battery Saver دارای یک ویجت کاربردی است که میزان درصد باطری و همچنین میزان بهینه سازی آن را به صورت کاملا گرافیکی و زیبا به شما نمایش می دهد. همچنین با لمس این ویجت، می توانید به راحتی وارد محیط اپلیکیشن شوید.

 

ویژگی ششم : حذف و پاک کردن اپلیکیشن ها Battery Saver

در این قسمت، می توانید اپلیکیشن هایی که فضای زیادی از حافظه دستگاه شما را اشغال کرده و نیازی به آنها ندارید را انتخاب و از دستگاه خود حذف نمایید.

 

 ویژگی هفتم : نوتیفیکیشن های اعلام وضعیت

Battery Saver

با این قابلیت، می توانید درصد شارژ باطری دستگاه خود را در نوار وضعیت ( Status ) مشاهده کنید و با پایین کشیدن این نوار، از سلامت باطری دستگاه خود مطلع شوید.

  • Battery Saver
  • قیمت : رایگان
  • سازنده : IG USA
  • سیستم عامل : Android
  • حجم : 9.6 مگابایت
دانلود :
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


× 7 = سی پنج