Sniper 3D؛ هیجان ترور در دنیای سه بعدی

سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۲۲:۱۵
به این نوشته امتیاز دهید : 0

همه ما ترور کردن شخصیت های مهم را محکوم می کنیم. اما با این حال در ضمیر ناخودآگاه خود هیجان خاصی برای نشانه گیری با یک تفنگ دوربین دار و از بین بردن هدفمان داریم. اما آیا راهی بی خطر و غیر واقعی جهت تخلیه این هیجان وجود دارد؟ اینجاست که باید به سراغ دنیای بازی های رایانه ای برویم. در بررسی امروزمان قصد داریم بازی Sniper 3D را زیر ذره بین ببریم. شعار این بازی در مارکت ها «شلیک برای کشتن» است.

در ادامه با بررسی این بازی همراه موبایل مگ باشید.

شما در این بازی نقش یک مامور ترور مثبت را دارید و باید با اسلحه خود جنایت کاران را از پا در آورید. پس از به اتمام رساندن چند مرحله، سکه لازم جهت خریداری اولین تفنگ خود را به دست می آورید. جهت خرید اسلحه از بخش فروشگاه این بازی باید از سکه یا الماس های خود استفاده نمایید. در منوی اصلی بازی، چشم اندازی از شهر را مشاهده می کنید و در قسمت پایینی نیز به بخش ماموریت ها و همچنین تنظیمات دسترسی خواهید داشت.

Sniper 3D؛ هیجان ترور در دنیای سه بعدی

در بخش تنظیمات – Options – قادر به افزایش گرافیک بازی خواهید بود. لازم به ذکر است که گرافیک بازی به صورت پیش فرض بر روی Low (پایین) قرار دارد. با این حال کیفیت بازی در همین حالت نیز قابل قبول است. با این حال اگر از تلفن هوشمند پرچمداری با مشخصات فنی قوی استفاده می کنید، قادر به افزایش گرافیک بازی از این بخش خواهید بود. همچنین امکان غیر فعال کردن صداها، موزیک و همچنین خون از این بخش وجود دارد.

Sniper 3D؛ هیجان ترور در دنیای سه بعدی

با انتخاب گزینه ماموریت ها، مطابق شکل زیر نمای ماهواره ای از نقشه شهر را مشاهده می کنید که مراحل مختلف در آن قرار گرفته اند. در فصل اول بازی، مراحل شامل Wanted، Multi Kill، Primary و همچنین Scops می شوند. در مراحل Wanted که همگی شبیه به هم هستند، تصویری از فرد جنایت کار مشاهده می کنید و سپس باید در داخل مرحله به دنبال او بگردید و قبل از خارج شدنش از زاویه دیدتان او را بکشید. هر مرحله Wanted پاداشی معادل ۷۶۰ دلار (به علاوه ۴۰ دلار برای شلیک به سر) به شما پرداخت می کند.

Sniper 3D؛ هیجان ترور در دنیای سه بعدی

در بخش مولتی کیل باید ساختمان های عمومی نظیر بیمارستان ها و ساختمان های دولتی را از شر حملات چند نفره جنایت کاران نجات دهید. اما اوج هیجان این بازی مربوط به دو نوع مرحله Primary و Scops می شود که در آن ها ماموریت های متفاوتی را تجربه می کنید. به عنوان مثال چند ثانیه فرصت دارید تا سه فرد چتر باز را قبل از رسیدن به زمین بکشید.

علاوه بر خرید تفنگ می توانید اسلحه خود را در بخش Upgrade ارتقاء دهید. مراحل رفته رفته تفنگ های قوی تر و دقیقی را جهت باز شدن از شما می خواهند. به کمک سکه های جمع شده در مراحل قادر به ارتقاء بخش های مختلف اسلحه نظیر زوم دوربین، سرعت ریلود و … خواهید بود.  چهار دسته تفنگ در فروشگاه بازی دیده می شوند؛ اسنایپر، شات گان، پیستول و Assault Rifles. هر کدام از این دسته ها شامل اسلحه های منحصر به فردی هستند.

Sniper 3D؛ هیجان ترور در دنیای سه بعدی

نکات مثبت بازی

اولین نکته مثبت این بازی را می توان گرافیک بالا و سه بعدی آن علی رغم حجم متوسط معرفی کرد. معمولا بازی های حرفه ای و دیتادار دارای حجم های یگ گیگابایتی و بیشتر هستند. با این حال Sniper 3D را می توان با حجم تنها صد مگابایت از فروشگاه دریافت کرد. علاوه بر این بازی از اعتیاد شما به خودش جلوگیری می کند. بدین ترتیب که هر بار که وارد بازی شوید، تنها ۱۰ مرحله را می توانید بازی کنید و سپس باید از بازی خارج شده و مدتی بعد (حدودا ۶۰ دقیقه جهت پر شدن هر ۱۰ مرحله) دوباره برگردید.

همچنین با وجود پرداخت درون برنامه ای، بازی آنچنان پرداخت هزینه جهت خرید اسلحه و ارتقاء آن را از شما طلب نمی کند و تنها در صورت علاقه کاربر به استفاده از تفنگ های گران می توان از این بخش استفاده کرد.

Sniper 3D؛ هیجان ترور در دنیای سه بعدی

نکات منفی بازی

  • تغییر سطح گرافیک بازی مدت زمان زیادی طول می کشد
  • برخی از تفنگ ها به هیج وجه قابل استفاده در برخی مراحل نیستند و کاربر باید حداقل دو نوع تفنگ مختلف را خریداری و به سطح بالایی ارتقاء دهد

این بازی در مجموع در بررسی ما نمره قبولی گرفت و پیشنهاد می کنیم اگر به این سبک علاقه دارید حتما آن را امتحان نمایید. Sniper 3D Assassin با قیمت رایگان و پرداخت درون برنامه ای برای دو سیستم عامل اندروید و iOS منتشر شده است. جهت دریافت آن با حجم حدود ۹۰ مگابایتی می توانید از لینک های پایین استفاده نمایید.

  • Sniper 3D؛ هیجان ترور در دنیای سه بعدی
  • قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده : Fun Games
  • سیستم عامل : اندروید و iOS
  • حجم : 100 مگابایت
دانلود :
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


7 − = شش